Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
osmangazi belediyesi

YILDIRIM ORTAK AKILLA YÖNETİLİYOR

YILDIRIM SİZİN İÇİN BURADAYIZ EKİBİ, 1 YILLIK SÜRE ZARFINDA İLÇENİN YÜZDE 47’SİNİN KAPISINI ÇALDI. 121 BİN 727 AİLEYİ ZİYARET EDEN EKİPLER 49 BİN 294 VATANDAŞLA ANKET GERÇEKLEŞTİRDİ.
-YILDIRIM BELEDİYE BAŞKANI OKTAY YILMAZ: “SAHA EKİBİMİZ 71 MAHALLEMİZDE ÇALINMADIK KAPI BIRAKMAMAK İÇİN HEMŞEHRİLERİMİZLE BELEDİYEMİZ ARASINDA KÖPRÜ OLUYOR.”
-BAŞKAN OKTAY YILMAZ: “SONUÇ ÜRETEN, GÜVEN TESİS EDEN VE BİRLİKTELİĞİMİZİ GELİŞTİREN PROJELERLE YILDIRIM’A HİZMET EDİYORUZ. YILDIRIM’I, ORTAK AKILLA YÖNETMEYE DEVAM EDECEĞİZ.”

YILDIRIM SİZİN İÇİN BURADAYIZ

BURSA- Yıldırım Belediyesi’nin ilçede hayata geçirdiği proje ve hizmetlerin yol haritası ile öncelik sırasına Yıldırımlılar karar veriyor.

Yıldırım Belediyesi’nin ortak akılla yönetim ve katılımcı belediyecilik anlayışı kapsamında hayata geçirdiği ‘Yıldırım Sizin İçin Buradayız Ekibi’ proje ve hizmetlerle ilgili ilçe sakinlerinin görüşlerine başvuruyor.

Yıldırımlıların talep ve isteklerine göre projelerin ve hizmetlerin öncelik sırası belirleniyor. Saha ekibinin kapı kapı dolaşarak gerçekleştirdiği ziyaretler kapsamında yüz yüze alınan talep, öneri ve şikayetler değerlendiriliyor ve hızlı bir şekilde çözüm üretiliyor.

 

Yıldırım Sizin İçin Buradayız Ekibi, 1 yıllık süre zarfında ilçenin yüzde 47’sinin kapısını çaldı. 121 bin 727 aileyi ziyaret ederek gerçekleştirdiği 49 bin 294 anket gerçekleştiren ekipler, Yıldırım sakinlerinin ilçe ile ilgili görüş öneri ve taleplerini aldı.

“YILDIRIMLILAR İSTİYOR BİZ YAPIYORUZ”

Sahada dinlenilen talep ve şikayetlerin anlık olarak ilgili müdürlüklere iletildiğini ve hazırlanan raporlarla bölgenin genel önceliklerinin belirlendiğini aktaran Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, “Bu saha çalışmasından elde ettiğimiz veriler, ilçemize yapacağımız hizmetlerin yol haritasını ve öncelik sırasını belirliyor.

 

Diğer bir ifade ile hemşerilerimiz istiyor, biz yapıyoruz. Bu, göreve geldiğimiz günden beri vurgu yaptığımız ‘ortak akıl’ vizyonumuzun bir yansımasıdır. Saha ekibimiz 71 mahallemizde çalınmadık kapı bırakmamak için hemşehrilerimizle belediyemiz arasında köprü oluyor.

 

 

Sonuç üreten, güven tesis eden ve birlikteliğimizi geliştiren projelerle Yıldırım’a hizmet ediyoruz. Yıldırım’ı, ortak akılla yönetmeye devam edeceğiz” dedi.