Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
osmangazi belediyesi

Bursasporlu Oyuncu ekmek yediğim yere asla ihanet etmem dedi

Bursaspor kulübünde oynayan 21 yaşında olan Berat Altındiş forvette oynayarak ve goller atarsak affedileceğini ekledi. Genç futbolcu Berat Altındiş bir forvet oyuncusu için gol atmanın ne denli önemli olduğunu da sözlerine ekledi. Futbolcular için özgüven ise gol attıkça çoğalır dedi.

Bursaspor kulübünde oynayan

Bursaspor oyuncusu olan ve forvette oynayan Berat Altındiş şanssızlığını biran önce kırmak için elinden geleni yapacağını da sözlerine ekledi. Taraftara sözler verdi. Taraftar ile daha güçlü hissettiğini de sözlerine ekledi. Taraftarın desteğinin ne kadar önemli olduğuna da vurgu yaptı. Aynı zamanda Bursaspor oyuncularını stadyumda yalnız bırakmamalarını da rica etti.

berat-altindis-9-11-2023
berat-altindis-9-11-2023

Sözlerine asla Bursaspor kulübüne ihanet etmem diyerek eklemeler yaptı. Kaçırdığım penaltıyı bilerek kaçırmam mümkün değil dedi. Kötü bir vuruş yaptığımı kabul ediyorum. Fakat ilerleyen zamanlarda kendimi affettireceğim dedi.

Aslından o maçta ilk penaltıcı Ertuğrul olmaktaydı, fakat kendini iyi hissediyorsan sen at dedi. Bende o anda kendimi iyi hissediyordum ve tamam ben atarım dedim. Fakat yanlış bir atış sergiledim. Ayağımı fazla açtığım ve rakibinde arkadan müdahale etmesiyle yanlış bir atışa sebebiyet verdim.