Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
osmangazi belediyesi

Başkan Alinur Aktaş gazetecilerle buluştu…

10 ocak çalışan gazeteciler gününde Alinur Aktaş gazetecilerle buluştu. Yemek organizasyonu düzenleyerek gazetecilerle buluştu.

10 ocak çalışan gazeteciler

Merinos AKM’de çalışan gazetecilerle buluşan Alinur Aktaş yemek verdi. Basına özel program gerçekleştirdi. Düzenlenen programa Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, AK Parti Bursa Milletvekilleri Refik Özen, Ahmet Kılıç, Osman Mesten, Emel Gözükara Durmaz, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Bursa Bölge Müdürü Ali Fuat Gölbaşı, Basın İlan Kurumu Bursa Bölge Müdürü Osman Başeğmez, İnternet Gazetecileri Federasyonu Genel Başkanı Mesut Demir, AK Parti İlçe Başkanları ile çok sayıda medya temsilcisi ve gazeteci katıldı.

Alinur Aktaş gazetecilere şu şekilde hitap etti: “Ülkemizin dört bir yanında büyük bir özveriyle görevlerini yerine getiren basın mensubu arkadaşlarına sevgilerimi iletiyorum. Gazetecilik zor bir meslektir. Kamuoyu sizlerin sayesinde doğru bilgiye ulaşıyor. Sosyal medya, bilginin geniş kitlelere yayılmasına olanak sağlıyor. Bu denli bilgi kirliliği içerisinde sizlerin gerçeği arayarak, toplumu en doğru haberlere ulaştırması çok kıymetlidir.” dedi.